| Madmad a întrebat:

Am o camasa albastru mineral si as vrea sa stiu ce culoare de papion i-as putea pune. Si daca incaltamintea trebuie neaparat sa fie asortata cu papionul :d

Răspuns Câştigător
| Meowww a răspuns:

Daca ai camasa albastra, pune-ti un papion deschis la culoare, ca sa nu ai o tinuta prea inchisa (chiar daca papionul nu are o influenta mare). Pune un papion crem deschis sau alb. Iar pantofii ar trebui sa fie asortati ori cu sacoul/jacheta sau cu papionul. (adica cu unul dintre accesorii).

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe un papion negru și pantofi tot negri.
Pa, pa.

| h3r a răspuns:

Depinde.
Cel mai bine merge cu crem sau alb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi pe culori deschise precum albul, crem, bej, albastru chiar.
Te pup!

| megacozonnac a răspuns:

Eu zic ca negrul se va potrivi, si la papion si la incaltaminte.

| Madmad explică (pentru megacozonnac):

Am incercat cu papion negru, si aproape ca nu se observa de loc big grin Multumesc oricum.