| Lola_6438 a întrebat:

Se poate epila si pe maini?thinking si daca asa cu ce, ca eu n-am mai auzit asta.laughing

7 răspunsuri:
| icegirl96 a răspuns:

Da normal, mai ales daca esti bruneta.Si daca il ai mare si nu il mai suporti. Te poti face cu aparatul, cu benzi de ceara de la veet sau cu crema depilatoare.
Sper ca te-am ajutat!winkinghee hee

| Mia a răspuns:

Ceara, epilator...

| RoberT_2406 a răspuns:

Mergi la un salon si lasa-te pe mana unor profesionisti!
Vezi cum se face acolo si apoi incearca si tu!

| edda0309 a răspuns:

Eu ma epilez pana la coate, din cate am auzit pana acolo e bine. te poti epila cu epilatorul sau cu ceara. Daca te epilezi cu crema sau cu lama iti va creste de 2 ori mai mare.batting eyelashes

| Lola_6438 explică:

Si cam cat costa la salon, stiti ceva? big grin
Orientativ.

| GabyGabriela a răspuns:

Da, se poate.Cu ceara. Dar nu iti recomand sa te epilezi pe maini. Daca esti bruneta nu te epila...la brunete firul de par e mai gros si mai vizibil iar cand va incepe sa-ti creasca nu vei sti cum sa-ti mai acoperi mainile

| Pdelia a răspuns:

Da se poate cu lama sau ceara sau chiar si epilator pe bunewinking