| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Se potrivesc niste jambiere gen Leg Warmers negre, cu dungi albe, pana sub genunchi cu un pantalon scurt de blug? Thanx. ( pentru o iesire in parc cu prietenii, seara).

3 răspunsuri:
| candydream a răspuns:

Eu cred ca da. E frumoasa combinatia.

| JackieSue a răspuns:

Merg, clar! Dar nu cu ele pana sub genunchi(te-ar face mai umflata). Pune-le mai jos. Oricum mai bine te-ai uita chiar tu daca-ti place sau nu cum iti vine.Eu as pune una pana la genunchi si alta mai jos(pe la glezna). big grin

| Doar1îngeR a răspuns:

Da...se potriveste atata timp cat ai un tricou tot alb negru.
si de incaltat te sfatuiesc sa fie niste tenisi negrii mai lunguti si incheiati superficial.(nici sa iti cada din picioare dar nici sa se vada naspa jambierele)