| tweetyy a întrebat:

Se prinde spray; ul ala pentru colorat pe brunet?big grin(suvite roz sau albastre as vrea sa imi fac )happy

6 răspunsuri:
| Diiiiiia a răspuns:

Se prinde, dar se duc attunci cand te speli pe cap.winking Eu am parul blond si am vrut suvite negre, mi-am facut, dar din pacate mie mi sau dus inainte de a ma spala pe cap. Deci, daca iti faci griji ca ar putea sa nu se mai duca, sa nu ai probleme in privinta asta.happy

| Miha a răspuns:

Da sunt bune(se fac suvite, dar se duc in 2-3 zile, nu tin foarte mult)dar trebuie sa ai grija cum ti le faci pentru ca te poti pata si greu te curetihappy

| Missin`you` a răspuns:

Se prinddevil albastre day dreaming am si eu acum:X

| Happyness a răspuns:

Nu, te decolorezi te duci la salon si`ti decolorezi cateva suvite apoi te duci la farmacie si ceri solutie de gentianacare e mov, albastru de metil care e albastru si solutie de castelani care e roz, dupa ce te`ai decolorat te duci acasa, in ceva cu apa pui ceva picaturi din solutia aia pana se coloreaza apa si te speli cu apa aia pe cap apoi te clatesti, sau iei o pensula si dai din sticluta direct pe suvite lasi sa se usuce apoi te speli tongue

| dulcyka_2185 a răspuns:

Se prind dar mai bine iti sta cu galben