| AlexisLuv a întrebat:

De unde pot sa-mi iau spray pentru colorat suvite(par)? big grin

Răspuns Câştigător
| pintexim a răspuns:

Spray-urile pentru suvite nu sunt bune deloc si eu mi-am luat dar nu mi-au placut nu tin nici macar o zi! Si daca te dai cu el si iti pui mana in par ti se i-a pe mana....Parerea mea este sa iti iei tinctura de la farmacie (costa doar 4, 5 lei) si tine aproape 1 luna. Si eu mi-am luat acum ca a inceput vacanta de iarna si este mai convenabil (parerea mea) eu mi-am facut suvite mov (albastru de gentiana) laughing incearca si te vei convinge

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Pai de la CAREFOUR din raioanele de cosmetice, sau de la magazine de cosmetice sau pur si simplu de la magazin, sau poti sa-ti iei o trusa din acelea de colorat parul de la reclama aia de la disney chanel