| Emily990 a întrebat:

Se vede ciudat daca la rochie port si sacou? rochia depaseste cu putin genunchii si este alba, din matase si este si eleganta.

4 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
E foarte ok, nu se va vedea deloc ciudat. :3

| Katoky a răspuns:

Buna!
Mie nu mi se pare ciudat, din potriva se potriveste!
Poti sa scrii pe google 'rochii cu sacou'' si o sa vezi ca se poarta!
Te pup!

| CoOlGirlz a răspuns:

Nu,deloc. Este chiar dragut, si te-ai gandit chiar foarte bine.Parerea mea este ca ai putea purta asa ceva, nu e chiar deloc ciudat. Acum trebuie sa te imbraci si sa te uiti in oglinda si cel mai mult va conta raspunsul tau nu al nostru de aici! Noi doar ti-am dat niste pareri, dar cel mai important este sa-ti placa tie! Si daca cineva va rade de tine de hainele tale sa nu te superi, nu trebuie sa te intereseze de ce zic altii important e ca iti place tie ce porti! si asta sa stii ca daca ar rade din invidie sa stii

| Roseonlight a răspuns:

De fapt mi se pare o alegere draguta, dar mai importanta e parerea ta, nu ce raspundem noi aicihappy