| skif2skif a întrebat:

E ciudat sa port adidasi cu sacou?

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Iarna...da!

| skif2skif explică (pentru Elianna):

Iarna? pai de ce?

| Elianna a răspuns (pentru skif2skif):

Iarna se poarta încălţăminte mai groasă. Dacă te referi la o petrecere, se poate lua si aşa cum zici tu, dar cu blugi!

| skif2skif explică (pentru Elianna):

Eu cand il vad pe smiley la tv in adidasi cu sacou mor pur si simplu.

| Elianna a răspuns (pentru skif2skif):

Acuma nu trebuie să te iei şi tu după ce vezi la tv! De ex.la "Vocea Romaniei" l-am vazut pe caştigator,Stan Şinumaiştiucum,cu sacoul pe el fară cămasă şi cu cravată!
"Artiştii" caută prin orice metodă să iasă în evidenţă, chiar şi prin prost gust, dacă prin altceva nu pot! Nu mai zic de pantaloni sfaşiaţi...

| skif2skif explică (pentru Elianna):

Asa e si cand te mai gandesti ca ei sunt exemplele dupa care se iau atatia...

| AnnePlatt a răspuns:

Nu...Chiar e foarte interesant. Si mie imi place stilul lui Smiley.
Este un stil casual. (nu neaparat) Dar ar fi mai interesant daca ai avea adidasi cam asa: http://www.makemehappy.ro/......unegru.jpg
ma refer ca mai butucanosi (sa spun asa).

| ElizzaTPU a răspuns:

Eu una port f des adidasi cu sacou si imi place la nebunie cum vine.happy

| axeldavid a răspuns:

Depinde de papuci dar nu purta pantaloni de foita sau de costum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu e ciudat,chiar se poarta. eventual pe sub sacou sa ai un tricou ceva, si blugi, sa fii casual-chic.big grin

funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. la reebok sunt niste adidasi albi din piele mi se pare care se potrivesc foarte bine la sacou si cu tricou sau camasa optional. Si nu zic lucrul asta ca doar eu am purtat asa. Am vazut prin oras persoane imbracate la fel. adidasii sa fie un pic mai inalti si "eleganti".