| anonim_4396 a întrebat:

Selena Gomez sau Ariana Grande? Si spuneti de ce happy

Răspuns Câştigător
| SamuraiOkami a răspuns:

Selena Gomez e mai iubita pentru ca a jucat in tot felul de seriale pentru copii...btw dupa mine canta si mai frumos decat ariana
Poate dai si tu funda;>

| brioșicaviolet23 a răspuns (pentru SamuraiOkami):

Si Ariana a jucat în seriale pentru copii, doar că acestea erau difuzate pe nickelodeon

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ariana Grande pentru ca spre deosebire de selena nu e cantareata doar de forma, chiar are voce.

| RAY a răspuns:

Selena Gomez =pur simplu o gasesc mai frumoasa, ca prima impresie

| ColdHeart a răspuns:

Ariana are voce frumoasa, Selena n-are deloc.

| veronica6747 a răspuns:

Ariana-îi ador vocea și felul ei drăguț și copilăresc de a fi+râsul ei care e absolut adorabil. Am observat că celelalte persoane au spus Selena, dar eu o ador pe Ariana. Ascultă doar piesa Emotions interpretată de ea.