| MidnightSun a întrebat:

Si-a comandat cineva de pe www.tenesi.ro? Pe mine ma bate un gand sa comand. La 100 lei nu ma astept sa fie originali, dar macar sa scrie all star pe ei:)) Adica sa nu fie de aia din bazar ambalati si trimisi, fara eticheta fara nimic, aia sigur nu ar tine nici o luna. Dar daca arata ca cei din poza, cu cusatura dubla, eticheta etc. par rezistenti. E adevarat ca nu trimit masurile corespunzatoare?:|

1 răspuns:
| Td_Andra_1999 a răspuns:

Uite... nu sunt experta in moda dar nu-ti comanda nici o data de pe netttt... sunt panarame! Stiu din proprie experienta, si am zis ca in veci nu o sa mai fac asa ceva.