| Anonymuss_1194 a întrebat:

Am cumparat o pereche de Converse All Star de pe internet si sunt destul de multumit de ai, au sigla exact ca unii originali, pe calcai tot ca la All Star originali dar sunt nelamurit : Desi au tot absolut ca la unii originali (inclusiv bullet point-ul), pe eticheta scrie Made in China. Unii zic ca sunt fake altii zic ca nu. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Cui ii pasa? cine sta sa iti citeasca tie eticheta de la conversi?

| greenstar a răspuns:

Nu sunt originali, firma provine din nu stiu ce tara...dar nimeni nu o sa vada ca scrie made in china