| Nsnsbwk a întrebat:

Spray-urile pentru colorarea parului se prind bine? Sau trebuie decolorare? Cam cat costa unul si cat te tine? E temporar sau permanent?

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu este nevoie sa colorezi parul, iti sta bine asa cum ti-a lasat bunul Dumnezeu! Ce te nemultumesti la parul tau ca sa corectezi prin colorare? Ce nu-ti place la par?

| NH4OH a răspuns:

Pe un păr șaten mai închis se vede, dar foarte greu. Dedu singură.

| Devils014 a răspuns:

Da se prind bine, dar la spalare iese! Nu stiu cat e pretul, poti gasi si mai ieftine, dar o sa iti strici parul mai mult! Si da e temporar!