| Adriana_8922 a întrebat:

Sprayurile pentru colorat parul distrug firul de par? Dp cate spalari se curata? De unde as putea sa cumpar si cat ar costa? Merci

4 răspunsuri:
| mnia a răspuns:

Spray-urile nu afecteaza parul, se curata la prima spalare si ramane pe orice atinge parul dat cu asa ceva, se gaseste la magazinele mixte, dar si la cele pentru chimicale, un tub de fuxina costand intre 10-15-20 lei, pretul variand datorita cantitatii produsului.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am colorant culoarea mov... dar sprayurile tin o zi cam asa.
Stiu ca, colorantul tine mai mult, dar spraiul costa cam vreo 10 lei.

| Briliant_9707 a răspuns:

Buna am o colega care sia vopsit parul cu spray si vreau sa spun ca nu distrug firul de par dar cand te speli se curata da nu chiar sa fie vizibil daca te speli de vreo 15-20 incepe sa se vada, poti sal cumperi din orice super market dar nu stiu cat costa happy bft