| ღLiFeHaSMeAiNgღ a întrebat:

Spuneti-mi niste coafuri pentru un eveniment, mai precis premierea celor de clasa a 8-a...as dori sa merg si eu si nu ma pot hotari ce coafura sa imi fac.Tin sa precizez ca imi voi lua o rochie roz de vara...
P.S. : Sa o pot face eu. Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Pentru ce ti-ai ales ar merge ceva simplu ca o coada impletita, o coada de cal, un coc, sau o coada simpla pentru ca poate fi cald sau daca vrei iti poti lasa prarul desprins s-au lasat pe o parte prins cu o agrafa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta e un eveniment unic in viata. Nu iti faci tu parul :) Daca te referi la banchet... daca nu: http://www.google.ro/......tp?/search
Astea sunt in voga...