| pisicuta2884 a întrebat:

Dau funda! Buna, dragele mele! Am mare nevoie de sfaturile voastre. La vara va fi nunta matusii mele si va fi un eveniment ultra, mega, super important si special. Am nevoie de o rochie si de o coafura. Tot ce vreau de la voi sunt niste idei, modele etc. atat pentru rochie cat si pentru coafura, avant in vedere ca sunt o persoana speciala, la moda si foarte stilata, sunt ca o vedeta locala, asa ma stie toata lumea, deci am nevoie de o coafura si o rochita care sa ma reprezita, sa ma remarc cu ajutorul lor, sa-i lase pe toti cu gura cascata. Sa fie o coafura deosebita si o rochie mirifica. Sper ca ma veti ajuta sa arat asa cum imi doresc, splendid. Va rog mult, mult, mult, ..........si va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Adica tu vrei sa spui ca in clasa a 5 a adica undeva la 11-12 ani tu esti o vedeta la tine in oras? wow fata da ce-ai facut pana acu de ai ajuns asa sus?

| MissDyDee a răspuns:

La 11 ani iti faci griji ce rochie si ce coafura sa ai la nunta?raised eyebrows...cred ca asta e treaba maicatiilaughing

| DeliiBluu a răspuns:

Buna! In primul rand as vrea sa stiu cati ani ai casa pot alege o rochie tongue!

| DeliiBluu a răspuns:

La varsta ta eu te'as sfatui sa porti ceva mai decent si simplu sa nu te creada invitatii o nebuna daca esti o domnisoara aceasta rochie ti s'ar potrivi http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0, i:86&tx=63&ty=78 si la aceasta rochita ar merge o coafura cu par ondulat daca il ai lung http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:19, i:35 sau daca il ai mediu http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:0, i:157&tx=43&ty=77 Mult succes... a si vorbind acum si de manichura ar merge french si la maini si la picioare cu niste pantofiori cu toc mic :* PUP si mult succes