| Alex_1450 a întrebat:

Spuneti-mi si mie are ceva daca am nasul putin mare cu cocoasa putin vizibila, la vedere?

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Încearcă să ieşi în evidenţă prin ceea ce ai în interior nu în exterior.
O persoană deşteaptă nu se uită la aspectul fizic, ci la ceea ce este în interiorul persoanei respective, pentru că frumuseţea este trecătoare dar ce ai în cap rămâne veşnic!
Fiecare persoană are câte un defect fizic, acum important este să nu arăţi că te incomodează lucrul aceasta şi să te placi aşa cum eşti.
Poate te ajută cu ceva şi asta http://lifestyle.bzi.ro/trucuri-pentru-a-masca-un-nas-mare-2378
O zi răcoroasă!

| byzu a răspuns:

Nooo...cum sa aiba?!

| florinmusat09 a răspuns:

Ce sa aiba nu are nimichappy