| AdeGirly a întrebat:

Spuneti-mi si mie cu ce sa ma imbrac la scoala vreau sa fie mai rock da nici foarte rock P.S nu am prea multe haine nu beneficiem de bani deoarece suntem in construnctii si nu prea miau mai luat haine dau funda

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Eu acum iti zic cum am vazut ca erau imbracate fete din liceu, care aduc a rockerite. bine, nu le cunosc asa bine ca sa stiu exact ce sunt. insa imbracamintea arata chiar ok. In sezonul asta am vazut ca poarta colanti( negri, maro, mov, gri) sau blugi/pantaloni stramti verzi, rosii, negri sau albastru inchis. poate cu unele rupturi sa le zic asa..in picioare UGG-uri, bocanci sau tenesi/converse, iar in partea de sus: tricou larg/stramt cu imprimeuri sau simplu fara nimic, camasa deasupra descheiata in general cu patratele, carouri sau bluze largi cu un maiou dedesubt. sau o rochie simpla crosetata cu ugg sau bocanci in picioare si o esarfa. si in legatura cu bratari cu tinte, mi se par jalnice, cel putin nu sunt de mers la scoala si in plus consider ca dai banii degeaba. a si parul ori il lasi desprins mai ciufulit, ori il prinzi intr-o coada sau un coc neglijent, stii tu cum. Bafta, te vei descurca oricum, nu e mare lucru.

| AdeGirly explică (pentru tuGatita):

Da iti multumesc tuGatita ai raspunsul castigator mi se pare ok plus ca astazi maine am o chestie de familie si trebuie sa fiu imbracata in culori mai inchise iti multumesc mult! happy

7 răspunsuri:
| BlackBVB a răspuns:

Hey
potisa iti iei un tricou cu o trupe( http://www.bestial.ro/......_mari.html http://www.cool-senzation.ro/....../index.php www.dsgnrock.ro sunt site-urile mele favorite) blugi negrii rosii sau ori ce culoare cu conversi sau sk8ari de la america skate niste bocanci sau cizme cu tinte
niste bratari cum vrei...on lant mai rock gen chitara... pote o curea cu tinte sau aplicatii
dar cel mai mult conteaza si atitudinea
poate ceva in genul "imi bag picioarele in tot" dai ai grija cum o foleosesti si cum
bafta:X

| dianadienutza142 a răspuns:

Salut!, ai putea sa incerci asta: niste egari negri un tricou alb cu ceva desen rock, si balerine negre, pleaz funda

| FanChimii a răspuns (pentru dianadienutza142):

Sa nu faci asta! Te vei face de cacaat!

| dianadienutza142 a răspuns (pentru FanChimii):

Sa nu vorbesti! Ca esti de ****! nu tiam cerut parerea, ma rog las-o balta!

| AdeGirly explică (pentru FanChimii):

Nici eu nu am cerut parerea pentru alte raspunsuri date... tongue

| BoNeAeDy a răspuns:

O bratara rock bluza rock da nu prea rock