| Daniel_Dan_1997 a întrebat:

Mai e putin si incepe scoala, trebuie sa ma imbrac, spuneti-mi si mie de unde pot sa-mi iau niste haine bune nici ciar prea scumpe findca nu-mi place sa dau prea multi bani pe ele. doar sunt haine,, am auzit ca la obor pe langa hala as gasi? lasati raspunsuri dau funda repede

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cumpara din piata fake sunt ok nike, adidas, in mall tot fake e

| Anonima9301 a răspuns:

Buna. Poti incerca si in magazine precum Pull&Bear, New York, Bershka deoarece inca mai au reduceri! Daca nu, un outlet poate fi de asemenea o alegere buna.