| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o pasta de dinti foarte buna!
Dau funtitza!
>big grin

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Blendamed White 3d love struck
Chiar iti face dintii ca niste perle big grin
poti incerca si Glister big grin
Sau mai era Perl drops [e cea despre care spune Tom ]
Kisses :*

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Superdent de la lifecare

| rosto a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie. pentru dinti sensibili si gingii "problematice" paradontax (atentie la tartru) si sensodyne, pentru albire colgate whitening a mers la mine zic eu si pearl drops, impotriva tartrului vademecum cu propolis.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

GennaDent, o gasesti la plafar, 90% naturala, nu contine FLUOR. ATENTIE! Mai stiu de Kingfisher. Vezi ca prima nu face spuma si sa spunem ca e mai "ciudata", dar e NO. 1

| biankaby a răspuns:

Glister o gasesti la amway cauta pe net...sau un reprezentant. garantez 100% pentru ea. am folosit multe e cea mai buna. nu-i fac reclama degeaba

| Tom a răspuns:

Daca vrei pentru albire este o psata cu vreo 15 lei intr-un tub mic de 50 ml ce sta cu capul in jos nu mai stiu cum i zice ca mi lene sa ma duc pana in baie sa vad.Chiar da rezultate spre deosebire de restul si te tine o luna.

| MarcelinoPanivino00 a răspuns:

Glister, clar! happy