| INTERMED1 a întrebat:

Spuneti-mi o pasta de dinti cu efect de albire. big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sensodyne e cea mai bună când vine vorba de paste de paste de dinți happy

| GabrielaIoana a răspuns:

Colgate nu e bun pentru albire ...eu folosesc blend-a-med all in 1 te ajuta sa iti faci dinti mai albi in timp si iti intretine dintii albi.

| wolder a răspuns (pentru GabrielaIoana):

O voi folosii! la tine a functionat?

| GabrielaIoana a răspuns (pentru wolder):

Da, dar intre timp eu m-am mai spalat si cu coaja de banana pe dinti. Stiu suna stupid dar incearca si tu vreo 3-4 zile si sa vezi ca merge.

| wolder a răspuns (pentru GabrielaIoana):

Multumesc. voi incerca si te anunt

| GabrielaIoana a răspuns (pentru wolder):

Ok. Astept!winking

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Colgate 3D white, cea mai buna dupa parerea mea