| EliCata a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cum se fac suvitele din creta colorata?

Răspuns Câştigător
| madalinanicolae97 a răspuns:

Pai în primul rand creta pentru par nu este aceeași cu care scrii la tabla la școalăwinking ai nevoie de o creta speciala poți găsi pe internet în magazine nu cred. Deasemenea ai nevoie și de sprayul de fixare a culorii ( nu nu e fixativ ). Bine ar fi sa le iei pe ambele din același loc, fără spart creta se duce și s-ar putea sa ramai și cu amintiri colorate pe haine :* așa ca ai grija am încercat creta de la KIKO cosmetics și sa știi ca nuanțele sunt aprinse și chiar se păstrează au roz albastru și verde sau galben parcă acum depinde de tine sa le combini :p

| EliCata explică (pentru madalinanicolae97):

Dar nu se poate si cu creta normala? Si dupa ce ma dau pe par ma sterg cu un prosop sau dau cu feonul?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uzi creta, dai pe suvitele de par.

| madalinanicolae97 a răspuns:

Fără spray Pardon *

| madalinanicolae97 a răspuns:

Hmmmm merge cu carioci Pt școală :p dar ai grija la pete pe par se ia la spălat