| monica_6956 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog pasii pe care sa-i urmez pentru a salva o poza de pe hi5.Am auzit de ceva cu print dar nu gasesc obtiunea exacta...

4 răspunsuri:
| babyangel a răspuns:

Dai print screen la poza, deschizi paint si dai Ctrl+V si dupa aia o decupezi. sper ca ti-am fost de folos

| Miruna3094 a răspuns:

Poti sa dai click dreapta pe poza si dupa aceea save image as

| monica_6956 explică:

Nu merge cu "save us" si prin screen nu stiu unde sa dau... clik dreapta? si am optiunea prin screen? sau unde o gasesc?

| sticks a răspuns:

Tasta pentru "screen" este langa tasta F12-dreapta.
screen-paste-decupezi big grin