| monica_6956 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog pasii pe care sa-i urmez pentru a salva o poza de pe hi5.Am auzit de ceva cu print dar nu gasesc obtiunea exacta... am nevoie mare.

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Dai pe pagina cu poza pe care vrei sa o salvezi, apesi Print Screen de pe tastatura, apoi deschizi Paint, dai Edit-Paste si o sa ti se deschida pagina de pe hi5 in Paint. Apoi decupezi poza.

3 răspunsuri:
| babyangel a răspuns:

Cu mozzilla poti sa iei orice poza. urmeaza pasii

http://www.cocalaria.ro/5747/hi5-si-problema-1x1_transgif/

| babyangel a răspuns:

Eu cred ca e mai bine cu mozzilla decat cu print.

| cosmon a răspuns:

Ia-ti opera si poti sa o salvezi direct fara alte prostii sau daca nu ia adblockplus de la mozilla si urmeaza instructiunile date de babyangel.