| Alllllexandra a întrebat:

Spuneti'mi si mie va rog un produs care va ajuta ca dupa ce va dati cu placa, sa ramana drept drept.Eu folosesc taft heatprotect inainte sa ma dau cu placa si taft fixativ puterea 4 dupa, dar tot mi se onduleaza...(am parul cret). Vreau sa ramana drept drept.

2 răspunsuri:
| Lucyamaria a răspuns:

Daca vrei poti incerca aceasta metoda: http://www.divahair.ro/......fara_placa Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu!

| Andraduta2003 a răspuns:

Inainte sa te dai cu placa aplica niste spuma wella high hair iar dupa te dai pe o suvita cu placa iar apoi te dai cu fixativ taft. Sper sa te ajute raspunsul meu.