| SuntFata a întrebat:

Hei,am o problema cu placa de par.De fiecare data cand imi dau parul cu placa sta drept cel mult o jumatate de oar si apoi se onduleaza. Nu am fixativ si nici nu vreau sa folosesc.Cum pot sa il fac sa imi stea drept?[parul meu e mai cret.]Am o prietena care imi foloseste placa si ii sta drept parul fara sa il dea cu nimic.

2 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Daca zici ca prietenei tale ii sta drept parul, atunci inseamna ca placa nu are nimic. Parul tau nu e facut sa stea drept.Si eu patesc acelasi lucru. Pune pe cineva sa te intrepte.Sa iti ia suvite subtiri de par si sa insiste bine pe fiecare.Eu una am renuntat la a imi mai indrepta parul.Acum il ondulez cu spuma sau cu drotul si sta perfect. big grin

| sellyz a răspuns:

Si la mine se intampla la fel.nu ai cum sa faci.depinde de fiecare par