| EVA9443 a întrebat:

Spuneti-mi va rog, am cizme maro mai jos de genunchi, pot sa le port cu orice? Merge cu leggins negri, si o tunica tricotata roz cu alb? Alta culoare la cizme nu era in magazin, deci am luat aceasta pereche. Si scurta mea de toamna e verde (

3 răspunsuri:
| pisicutza1scumpii a răspuns:

Ar merge cu o geaca de piele, din moment ce nu este chiar atat de frig afara.De asemenea, poti purta si un fular si un colier mic, discret.

| Andreea_Anghel_1994 a răspuns:

Da, dar vezi tunica, sa fie alba big grin merge mai binewinking

| DeeaDeutza123 a răspuns:

Fara roz ar merge mai bine. Ai putea purta ca pantaloni ceva gri sau alb si ca bluza un maro deschis, o camasa alba cu tinte eventual... Sper ca te-am ajutat!