| RaisaGirl a întrebat:

Ce fel de bluza( si culoare) merge la urmatoarea tinuta pentru club: fusta scurta neagra, strampi negri, cizme maro cu toc gros, pentru mine? Sunt slaba si inaltuta happy Si parul meu lung, negru, cu breton, cum, l-as putea aranja? happy

Răspuns Câştigător
| elev243 a răspuns:

Incearca ceva aprins care sa se asorteze cu un accesoriu cum ar fi cercei verzi la bluza verde... oricum ai inteles ce am vrut sa spun! funda?

2 răspunsuri:
| Năpârlici a răspuns:

Poti incerca ceva crem sau auriu. O bluza fara decolteu cu maneci largi sau un maiou cu niste accesorii la gat mai lungi happy

| Giinger a răspuns:

O bluza cu decolteu in V de culoare rosie happy ar merge...si un accesoriu rosu -de ex un inel mare happy