| Pufu a întrebat:

Spuneti-mi va rog cateva exercitii pentru "aripioare", dar care le-ati incercat voi si chiar au avut efect, nu de pe google pentru ca de acolo as putea sa gasesc si eu.
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este unu ::il cheama billy blanks.; are niste exercitii foarte bune ...se gasesc pe you tube: tae bo cardio...nu stiu; dar la mine merge big grin

4 răspunsuri:
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Incearca sa alergi prin parc si sa faci genoglexiuni cu picioarele departatehappymult succes:X

| BlueEyes a răspuns:

Buna intrebarea ta. Si eu am aceesi problema ca si tine sadAm facut o multime de exercitii pentru zona respectiva, am folosit creme, geluri pentru celulita etc, dar degeaba. Le am de cand ma stiu, am auzit ca de "aripioare" nu ai cum sa scapi, poate decat prin liposuctie sad.

| emmayhr a răspuns:

Intra aici: http://www.muccelmic.com/......-t263.html - exercitiile sunt excelente! am incercat si eu. da rezultate!

| emmayhr a răspuns:

BlueEyes, poti scapa de aripioare. sunt niste rezerpe in caz de infometare. de aceea se elimina mai greu. cu exercitiile urmatoare, vei avea rezultate! http://www.muccelmic.com/......-t263.html - sper sa iti fie de folos! paa!:-*