| anonim_4396 a întrebat:

Sunt complesata din cauza ca am picioarele slabe, am incercat sa ma ingras dar s-a depus doar pe asa zisele "aripioare" in rest pauza. Stiti exercitii pentru muschi [cu efect vizibil.si cat mai rapid daca se poate ] mentionez ca am 50 de kg si 1.67. Va rog frumos. ajutati-ma [Dau funda]

3 răspunsuri:
| Pisiiii a răspuns:

Pfff...dar esti bine.Crede-ma! Esti inalta si slaba, un corp perfect pentru o fata

| alexyis a răspuns:

Ma crezi sau nu putin alergat nu strica si daca vrei sa te ingrasi mananca NORMAL adica si fructe si legume si carne etc

| Schumpy a răspuns:

Pai, pentru inaltimea ta esti foarte slaba. Ar trebui sa mai pui in greutate, dar in aceeasi timp sa faci si abdomene, caci asa nu se va pune in zona abdomenului, ci mai mult pe picioare.