| JulesDC a întrebat:

Spuneti-mi vă rog niste seruri/balsame/sampoane de la Avon sau Oriflame pentru cresterea parului. Si daca le-a testat vreo prietena sau dumneavoastră si cam in cat timp sa vad rezultatele. Va multumesc happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul tau aici...eu folosesc tinctura de ardei iute si este f buna! se vad rezultate deja si o folosesc doar de o luna!

| JulesDC explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns! de cate ori pe saptamana trebuie aplicata? :*

3 răspunsuri:
| oița112 a răspuns:

Vrei sa ai păduchi? daca vrei incearcă.le.

| JulesDC explică (pentru oița112):

Am incercat un ulei cu care imi dau pe varfuri si nu am facut păduchiwinking