| andrreearoxanaa a întrebat:

Foloseste cineva seruri/sampoane pentru cresrerea parului? daca da ce folositi? are efect?

Răspuns Câştigător
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Eu da, folosesc Elseve.Dar nu l-am luat anume pentru. cresterea parului.Dar cand am citit pe el am vazut ca ajuta la cresterea parului.In 2 luni mi-a crescut parul vizibil! Ti`l recomand!

| andrreearoxanaa explică (pentru OaNaArEcOnTpEtPu):

Multumesc pentru raspuns! eu mi-am luat de la orifflame un sampn si un ser.le-am folosit doar de 2 or..acuma sa vad ce efect au

1 răspuns: