| JulyDreams a întrebat:

#staiacasa dar daca vrei sa te tunzi ce faci? E prevazuta situatia in ordonanta asta? Ce faci cand iti creste parul? Frizeria e inchisa la mine in mahala.

34 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns (pentru JulyDreams):

Esti penibil.

| aiosif a răspuns:

Nu esti singurul/a in situatia asta...si pe mine m-a prins covid pe picior gresit. Din fericire inca am unde sa merg la munca, dar din pacate trebuie sa merg ca o oaie baltata...asta este..prefer asa decat sa bag masina de tuns si sa arat ca un puscarias laughing

| Swetlly122 a răspuns:

Îți prinzi parul Intr o codiță. Samurai jack

| anonimg a răspuns:

Și eu mă întreb cum să facem cu tunsoarea. Cred că o să ne schimbăm look-ul.
Mai demult o frizeriță în vârstă mi-a recomandat să mă tund chel măcar o dată în viață, pentru că va ajuta părul să crească mai sănătos. Dacă fac asta trebuie să mă aprovizionez pentru cel puțin două săptămâni, și să dau toate oglinzile jos de pe pereți?
Eu cred că în două săptămâni o să ne tundem. Trebuie să ne descurcăm.