| nakaharaaaa a întrebat:

Stie careva site uri pe personalizat tricouri dar ieftine?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ebay

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca iesi mai ieftin daca mergi la un stand care se ocupa cu asta, din orice mall?

Eu voiam sa-i ofer bunicului meu un tricou cu porumbei si pe net as fi platit mult mai mult, degeaba. Asa ca am mers la primul stand disponibil, tipul a luat direct imaginea din google, a aplicat-o pe un sablon cu text existent si gata tricoul in 20 de minute.A iesit foarte fain, si am apreciat mai ales ca mi-a zis ca pot veni eu cu tricoul(atunci am cumparat de la ei, 15 lei tricoul simplu).
Mai ieftin de 15 lei nu poate fi, si asa muncitorii care le fac in China, Bangladesh, etc sunt platiti cu 2 centi pe tricou.Pentru personalizat iarasi platesti cam de la 20 de lei in sus.

| Andreea99911818181 a răspuns:

Stargift.ro
De la tricouri la perne, cani, farfurii, furculite, huse de telefon si servetele personalizate laughing