| AngelOnEarth a întrebat:

Stie careva vreun magazin de tip outlet in Ploiesti? Va rog sa precizati numele si adresa.

Fundoi!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt outlet-uri prin ploiesti si eu am cautat dar nimic...straight face

| outletadidas a răspuns:

Pentru incaltaminte poti vizita www.outletadidas.ro adidasi originali la pret de outlet :)

| angelbird a răspuns:

Da exista un Outlet In Ploiesti. Se numeste Discounted Brands si se afla in incinta centrului comercial Vigo Center( in spate la hale, pe linia de tramvai) la etajul 2. Este foarte mare, si are haine si incaltaminte de calitate.