| monca a întrebat:

stie cineva cam cit ar costa un set cu tot ce trebuie pentru ati face unghii cu gel va rig spuneti-mi! plizzz

4 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Numai lampa de care ai nevoie poate costa în jur de 200 de lei. Să numai spunem de gel, peniţele pentru modele, unghiile false. Nu le poţi cumpăra cu 5 lei dintr-un magazin chinezesc. Asta dacă nu vrei să îţi pice a doua zi.

| monca explică (pentru Alexutza25):

Tu ce glumesti lampa cu4 doar200 lei?

| Alexutza25 a răspuns (pentru monca):

Aşa am văzut într-un magazin. Acum nu ştiu cât o fi de perfomanta

| monca explică (pentru Alexutza25):

Dar nu poate ca sa mi spuna cineva cum se face o astfel de manichiura pasii mai bine zis care sint cu inceputul si finisarea http://t0.gstatic.com/......tp?/images