| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

Stie cineva cat costa un sapun pentru fata in farmacii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Gasesti cu pret intre 1, 5 ron si 10 ron un sapun pentru fata bun.

| DianaLostInDreams a răspuns:

20 lei in farmacii.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Chiar, i-am cumparat eu unul ieri si am dar pe el 25 de lei acum depinde de care vrei ca sunt de mai multe feluri. dar acesta care l-am luat eu am mai incercat si este foarte bun.happy

| mihaela_7915 a răspuns:

Cam de la 200 mii in sus...

| dragalasica a răspuns:

Pana in 50 de lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Uite aici:http://www.bizoo.ro/produse/sapun-de-fata-cu-glicerina/start-0/10/
Sunt mai multe modele si tot asa pana in 50 de lei cum spune si @dragalasica!
Numai bine.