| JohannaStone a întrebat:

Stie cineva ce fel de ghiozdane se poarta anul acesta (sunt a7a)? Ma intrebam care sunt mai practice si mai cool. (genti sau ghiozdane?) Daca imi puteti lasa si niste linkuri ar fi minunat. Thanks :*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.shopmania.ro/q-ghiozdane-scoala
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
E iti zic sa iei ghiozdan, stiu ca geanta arata mai cool si mai dragut dar esti in crestere si e un risc foarte ridicat sa faci scolioza( crede-ma ca au patit asta 2 colege din clasa mea si mie mi s-a agravat scolioza pe care o aveam), asa ca eu zic sa te duci si tu prin hipermarket-uri si vezi ce ghiozdane sunt pe acolo, alea sunt modelele cele mai noi si cele mai purtate.

| Madaliinaaa a răspuns:

Si eu sunt a 7`a si imi cumpar gentile noi care apar prin magazine. big grin

| StefanyaLove a răspuns:

Eu spun ca e mai bine sa iti iei ghiozdan decat geanta. In geanta ti se indoaie cartile. Crede-ma, am patit-o!