| Happy_8354 a întrebat:

BUna! Ce ghiozdane se poarta anul acesta?

Răspuns Câştigător
| monica1234 a răspuns:

Mie imi plac in general ghiozdanele care nu sunt de firma pentru ca le poti schimba des.Toata lumea spune ca dc nu iti iei ghiozdan de firma esti naspa si asa mai departe.In general mie imi place ca ghiozdanul meu sa aiba culori cat ma inchise pentru ca asa nu se murdareste asa usor. Dar poti face cum crezi ca e mai bine.

5 răspunsuri:
| onlymeme a răspuns:

Pai uite cateva pe siteurile astea :)
pot zice ca sunt ffoarte tari eu una l ador:X

http://www.fete24.info/modele-de-ghiozdane-si-genti-pentru-scoala/

sau ar mai fi siteul asta:)

http://www.kickback.ro/rucsacuri_fete.html

papa:) si sper sa iti gasesti un rucsac misto:-h

| yumeee a răspuns:

Există o modă a ghiozdanelor?!

| resp3ct a răspuns:

Se poarta ghiozdanele in care incap carti si caiete big grin

| Happy_8354 explică:

Am intrebat ce fel de ghiozdane se poarta deoarece am intrat intr-un liceu fitos si nu as vrea sa se rada de mine din cauza ghiozdanului.