| aragon18 a întrebat:

Stie cineva ce fel de ruj este acesta? Are vreo denumire speciala? :D Poza nu e modificata deloc, n-am mai vazut ruj de culoare asa intensa :D Multumesc anticipat. http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/......0872_n.jpg

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Se poate ca poza sa nu fie modificata. In ziua de astazi sunt aparate foarte bune care pot face ca lumina sa fie ca cea din poza. In primul rand poza e facuta de un profesionist [ scrie chiar pe poza ] deci probabil fetele au fost machiate inainte de ceva make-ul artisti de unde as deduce ca rujul este MAC [ firma MAC]. Oricum, la lumina naturala nu e chiar asa. In poze totul apare mai sclipitor decat estehee hee

3 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Wow! straight face
robot tampit!

| DarQueen a răspuns:

Da, ce piţipoance.şi vezi că e editată rău poza...

| YumiSukinanda a răspuns:

Sor fi dat cu carioca nu exista ruj de culoare asta iti spun n-are cum sau ar fi numele de marca: rujul tampit