| dulkik27 a întrebat:

Stie cineva cum pot comanda de pe
http://www.eyeslipsface.com.ro/?
Dau funda :x!

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

Pur si simplu iti faci cont unde iti scrii si adresa si adaugi produsele pe care le vrei in cos, cand termini de adaugat produse dai la cos de cumparaturi si dai plateste iar de acolo urmezi pasii necesari plasarii comenzii.
Comanda poate venii prin posta cu transport de 9 lei, iti vine la posta de care apartii o sa primesti inainte aviz postal acasa, daca comanzi de peste 160 de lei transportul e gratuit.
A, si daca esti hotarata sa dai o comanda azi si maine la o comanda de peste 50 de lei primesti cadou un kit pentru sprancene care e in valoare de 36 de lei, chiar e o oferta buna!

| dulkik27 explică (pentru georgiana967):

Multumesc, multumesc mult

| dulkik27 explică (pentru georgiana967):

Dar in cat timp le primesc?

| georgiana967 a răspuns (pentru dulkik27):

Pe site spune ca intre 5-7 zile dar de obicei in 3-4 zile coletul ar trebui sa ajunga.A, mai poate fi trimis si prin curier rapid care ajunge in 2 zile dar transportul este de 18 lei ceea ce eu cred ca nu merita. Daca mai ai nelamuriri uite link cu intrebarile frecvente.
http://www.eyeslipsface.com.ro/intrebari-frecvente.php?lang=ro#

| dulkik27 explică (pentru georgiana967):

Multumesc, mi-ai fost de mare ajutor