| AnnaMaria157 a întrebat:

Stie cineva cum sa slabesc mai repede.plz?!

Răspuns Câştigător
| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

Pai in primul rand nu manca carne si dulciuri! Fa sport. dar nu in exces. este indicat sa alergi timp de vreo 30 de minute.cam atat.big grin

3 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Da, fa mult sport si mananca sanatos.Asa nu numai ca vei slabi, ci si iti vei metine si sanatateawinking.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand mananca sanatos fara dulciuri, grasimi, carne si dar trebuie si mult sport sa bei foarte multe lichide si sa faci mai multa miscare pe jos Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa niste exerciti sau tine o dieta usoara, uite aici ceva www.dietapentrutine.blogspot.com