| Grimalkin a întrebat:

Stie cineva cum se numesc caciulile alea colorate si lungi din lana sau ce material o fi? Si unde pot gasi (daca pot) pe net asa ceva

5 răspunsuri:
| andreea7520 a răspuns:

Pai? Cum sa se numeasca? Fesuri laughing Locuiesc intr-un oras foarte mic si e plin orasu` de fesulete din astea`. Gasesti si tu prin oras, cred happyNu merita sa iei de pe net, acolo costa mereu mai multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumvase cheama fesuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se cheama fesuri dar se pot gasi pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duta la piata sa gasesti

| dof21 a răspuns:

Bună seara,

Dacă te referi la tipul de "fesuri" la care gândesc eu acum sunt ceva in tipul "boliviene" care de altfel sunt preferatele mele. Dar nu aş putea sa te ajut spunându-ţi numele.