| MissD a întrebat:

Stie cineva cum se numeste clama aceea de par la care face reclama la tv? La tv zice ca dau 4( alba, neagra, aurie si argintie) la pretul de 99 de lei. Sau ceva de genu. M-ar interesa cum se numeste si daca as putea vedea filmulete ceva unde pot vedea ce coafuri pot realiza cu ea.

Răspuns Câştigător
| RoooneyThePuf a răspuns:

Se numesc ``GLAMOURETTES``:D. E bun are si o prietena de-a mea:)
http://www.telestarshop.ro/product.php?id_product=96
Pa, pa,:-*

125 răspunsuri:
| blackspell a răspuns:

Ezz combs sau ez combz ceva de genul, asta daca vrei sa o gasesti mai ieftina. pe net, okazii si altele de genul, gasesti cu 15-16 lei 2 bucati

| RoxAnana a răspuns:

Cauta la unirii

| aalleexandra a răspuns:

Se numesc glamureti.am si eu is f buni... si poti cumpara si din piete sau mgazine de clame ca is mai ieftini

| Maryabaii a răspuns:

Eu azi imi luai cu 7 lei
si mai vazui si in cutie fix ca la televizor cu 12 lei + ca era si un TV pe cutie deci ar putea sa fie chiar original

| Lalysuka a răspuns:

Eu cand am fost la mare in Euforie mi-am luat 4 si am dat 40 lei si sunt dragute am una cu bilute negre si cu bilute albastre in forma de floare si tot asa in culorile roz, mov si un galben-crem, deci nu se merita sa iei de la teleshoping.Mai bine cauti in magazine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste Glamourettes si daca le cumperi au un CD inclus cu coafurile pe care le poti realiza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai pe cineva prin spania zi sa iti trimita de aici ca aici costa 1 euro bucata...si sunt mai multe marimi ci culori, cum vrei tu, la tel sunt exagerat de scumpe.doamne ce hoti, alea toate care le fac reclama valoreaza toate 4 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde as putea sa cumpar si eu glamourettes d-astea? in afara de teleshoping ca sunt scumpe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat una pe negru dintr-un magazin si a costat 8 lei deci nu se merita sa dai pe 4 clame 99 lei asa ca, cautati mai bine prin magazine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat una pe negru dintr-un magazin si a costat 8 lei, deci nu este nevoie sa te duci in spania sau mai stiu eu unde, trebuie sa cauti cu atentie, sa dai 99 lei pe 4 clame nu se merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat o asemenea clama din Spania dintr-un magazin chinezesc cu 1, 5 eurobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
in bucuresti unde pot gasi clamele acestea, in ce magazin, de unde ati luat voi cu 8lei?
toata lumea vrea sa si vanda produsele, dar la asa o diferenta de pret +taxa curier e...prosteala pentru potentialii cl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clama de par se numeste glmourettes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat cu 7. 5 lei din apromtaco militari(un depozit) am auzit ca se gasesc si in piata obor pret intre 6si 10 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamouretts si se vand 4 la 50lei-0734151455

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la o frizerie din spatele magazinului titan cu doar 8 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamurette. Dar nu gasesti pentru ca si eu am incercat. Dar gasesti sub un alt nume, in big, in complex la magazinele cu clame si bijuterii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)) ce hoti eu mi-am luat din elvetia una cu 2 franci buc si se gasesc si la noi in buc ca sunt made in chinalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O clama glamuret costa in piata mica 12 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cauta in magazine, la mall si la tonete. Sunt si acolo la numai 10 lei si sunt mai bune.Eu am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pot cumpara si mai ieftin la pretul de 8-10 lei de la accesorii de par, se numesc glamourretes sunt ca cele de la tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste glamurettes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste gamoretuss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu de vanzare. Iti las id-ul meu si ramane sa ne auzim pe mess daca mai esti interesata! id : black_t3ars18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca doresti clama din alea te sfatuiesc sa intri pe www.ebay.com numai ca nu sunt cu denumirea de "glamourettes" ci "MAGIC HAIR COMB" incearca dupa mine preturile sunt bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamuret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glamourettes se numesc agrafele! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste glamurettes si am vazut eu pe net ca este la 11 ron 3 bucata.