| ooolifeoolol a întrebat:

Stie cineva daca este posibil sa-mi scurtez genele, sau sa le aranjez cumva... Obisnuiau sa-mi cada dimineata de la somn.etc..acum mi-au crescut chiar lungi si ma deranjeaza,estetic, si fuctional..ca-mi intra practic in ochi, se incurca intre ele.Sa le scurtez cu foarfeca,sau le aranjez cu peria de la rimel?, vreo idee? Sint baiat.Mersi!

Răspuns Câştigător
| alinutza007 a răspuns:

Parerea mea este sa nu iti scurtezi genele.ai sa ramai surprins dar genele lungi sunt un mare atu si fetele in general admira f tare acest lucru.te sfatuiec sa iti cumperi un rimel transparent. acesta ti le va fixa fara sa te mai deranjeze si fara sa ti le coloreze.isi va pastra forma data toata ziua.bafta

| ooolifeoolol explică (pentru alinutza007):

Mersi mult, chiar nu stiam de rimel transparent.

| alinutza007 a răspuns (pentru ooolifeoolol):

Ma bucur ca am putut sa iti fiu de ajutor.