| Bubutita a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi ochelari wayfarer,,, tocilar"prin cluj? cineva mi-a spus ca se gasesc si ieftini pe la chineji...stie cineva vreun magazin unde se gasesc ochelari de astia ieftin? adica pana in 15, eu ma gandeam sa imi iau din polus center dar acolo costa 29...si daca sunt altundeva ieftini chiar nu are rost sa imi iau scumpi scuze de categorie dau fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Incearca pe www.okazii.ro sau daca tii neaparat sa iti iei ochelari din aia noi incearca pe www.emag.ro
Sper ca te-am ajutat! Bafta!