| Dyannax a întrebat:

Stie cineva daca in Sun Plaza gasesti ugg-uri bune, rezistente la ploaie si acceptabile ca pret? Va rog raspunsuri de genu...magazinul,de cand leati achizitionat, cu cat, daca sunt bune etc.

Răspuns Câştigător
| emiliaalexandra a răspuns:

Se gasesc acum rezistenta este in functie de pret.Iti recomand sa iti iei cu un numar mai mic deoarece se vor largi si nu vor mai avea un aspect placut. Daca te strang foarte tare evident numarul normal este potrivit.

1 răspuns:
| emiliaalexandra a răspuns:

Gasesti ugg-uri acum depinde cat esti de dispus sa platesti si iti recomand sa iti ieu cu un numar mai mic deoarece o sa se largeasca tare, dar bine inteles daca te strang i-ati numarul normal...succes la cumparaturi