| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca pot gasi ochelari de soare Ray Ban in Romania?

14 răspunsuri:
| Aurelia_6050 a răspuns:

Pai. poti comanda de pe acest site: http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-ochelari-de-soare-ray-ban.html
Sunt mai multe modele. Alegi ce iti place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe okazii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mall Vitan parter aripa noua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti din tg-mures, gasesti in magazinele opticris...nu stiu exact daca sunt magazine si in tara... dar te poti interesa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La sun plazza berceni la parter gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.drlentila.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca magazinul online www.drlentila.ro

| freeman a răspuns:

Am eu pentru detalii si poze da add la xxemolation.companyxx

| Iulian_Trasca_1973 a răspuns:

Am fost in sun plaza berceni pentru ca stau aproape dar nu dau 5 milioane pe niste ochelari

| Muhahaha a răspuns (pentru Iulian_Trasca_1973):

Crezi ca intereseaza pe cineva ca nu dai tu 5 milioane pe niste ochelari? du`te in piata si ia 3 la 10mii.