| doraz a întrebat:

Stie cineva de ce produsele cosmetice de la magazinul Jysk sunt asa ieftine?(in comparatie cu pretul lor din alte magazine)

3 răspunsuri:
| Sheili a răspuns:

Poate produsele nu sunt atit de bune sau ca sa vina si sa atraga mai multi clienti!

| Miyukii a răspuns:

Depinde de ce pret vrea fiecare sa afiseze, sau probabil termenul de garantie sau reducerile, criza...etc

| adaada12 a răspuns:

Pentru ca jisk ul nu este magazin de cosmetice si aduc chestii ori contrafacute ori de proasta calitate