| Filippp a întrebat:

Buna,
caut de ceva vreme niste magazine online de tigari electronice ieftine si bune pentru magazinul meu. Pana acum cumparam produse de pe stie-ul http://www.madeinchina.com Nu am avut neplaceri cu ei sau ceva de genu, de fapt toate au fost chiar foarte ok, dar as fi interesat daca sunt si alte site-uri asemanatoare sa am cu ce sa compar preturile din China, ca fata de astea din Romania sunt mult mai ieftine dar vreau sa vad daca e un pret bun si in comparatie cu ce mai este pe piata din zona aia, poate gasesc ceva si mai ieftin. Pretul e important dar sa nu fie nici calitate de doi bani. Dau Funa!

2 răspunsuri:
| Enache_Viorel_1994 a răspuns:

Http://vaporium.ro/
De aici am luat eu! Sunt foarte ok si la pret si la calitate! Funda?