| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot achizitiona un lantisor frumos pentru o fata?
De preferat intre 50-100 ron.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca unde sunt bijuterii, sau la magazine care contin lucru pentru fete. Funda?

| Simion_Daniel_2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vreau site-uri...in zona in care locuiesc nu am magazine de bijuterii...

Răspuns utilizator avertizat
| ClaireMcCollins a răspuns:

Accessorize. Este magazinul meu preferat de bijuterii si accesorii. Din pacate nu poti comanda pe internet, trebuie sa ai magazinul in orașul tau.

| DeEaxpunct a răspuns:

Mmmm.Poți lua un lantișor de la Cora, cel mai simplu de facut sau, poți lua de pe site-uri de modă, dar sunt cam scumpe. Dacă nu găsești fi sincer și i-ai ce o caracterizează. Fundiță?