| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva la ce magazine pot gasi talpici de silicon anti alunecare pentru pantofi? Sunt din Iasi si am tot intrebat pe la magazinele de incaltaminte si nu au sad

6 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Incearca la Deichmann sau Leonardo

| LolaLollita a răspuns:

Incearca in hypermarket-uri happy Pe acolo parca vazusem.

| atleticu97 a răspuns:

Incearca in deichmann la palas sau la carrefour felicie sigur gasesti

| Andrut2a a răspuns:

Buna @Deloula! Daca ai Deichmann pe acolo prin Iasi poti gasi. Eu cand am avut nevoie mi-am luat de acolo si nu erau asa scumpi. Sper ca ti-am putut fi de folos. Multumesc :*.

| Deloula a răspuns (pentru Andrut2a):

Am sa incerc big grin multumesc de sugestie :*

| balan_5016 a răspuns:

Gasesti la avon sau oriflame si in farmacii